HELEN CHANNEL - международный форум-рупор об исследованиях прошлых воплощений, а также о жизни в текущем воплощении

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

Сообщений 361 страница 380 из 419

361

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

Сегодняшний день многократно оплачен кровью, сломанными жизнями и порванными нервами. Оплачен невероятной ценой, которую мы продолжаем платить каждый день в огромных масштабах.

И мы будем продолжать платить эту цену за то, чтобы просыпаться в своей стране под своим небом. За то чтобы жить так как мы хотим, а не как нам хотят навязать. За то чтобы быть независимыми, а не возвращаться в дремучее средневековое рабство СССР.

История делается нами. Мы тот твердый камень, который перемалывает шестерни судьбы, намеревавшиеся перемолоть нас. Потому что, несмотря на множество внутренних противоречий, мы едины в одном - желании быть свободными. И этого у нас никому не отнять.

Зі святом, незламні! З Днем Незалежності!
Андрей Яценко
.______________________

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

Вітаю з Днем Незалежності та незламності!!! 🇺🇦🤗🙏
Тепер Україна та наш прапор наче розповсюдилися на весь світ 🌍🇺🇦
Вірю, що величні часи та процвітання ще попереду.
Стерлася грань земного й небесного, на нашій землі народжується новий світ та нова історія 📖
З нами Бог! 🙏
З нами найсильніші захисники! 
І віра у перемогу 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Слава Україні! Слава Героям!
Вічне блаженство душам тих, хто віддав своє життя за правду, за волю, за майбутні покоління українців! 🙏💙💛💙💛🙏
#деньнезалежності🇺🇦 #independencedayofukraine #ukraine #standwithukraine #russiaisaterroriststate

Отредактировано Анна5 (2022-08-24 13:17:10)

0

362

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

День Незалежності цього року я святкую оригінально. На передку. Чергую на позиції. Так вийшло.

Все чудово. Насолоджуємося салютом. Безкінечним. Щойно повз нас прогримів парад бронетехніки - і поїхав долучатися до салюту. Вже слухаємо.

Попереду дуже довгий день.

Пригадую, як влітку 2014-го, коли на Хрещатику проходив парад, вата істерично волала: "Останній День Незалежності України!" Пригадую як у студії після телеефіру один відомий проросійський політик доводив мені, що в разі повномасштабного вторгнення за Україну воювати ніхто не піде. І гидотно так натякав мені, мовляв, невже я проміняю телефіри і столичне життя на смердючий підвал і сирий бліндаж?

Пішли. Проміняли. Стоїмо заслоном між нашими людьми та інфернальним злом фантому недобитої імперії. Тримаємо позиції.

А ви святкуйте. Гарно святкуйте! Від души щирої. Ми тут на ВОПах, РОПах і СПшках сидимо в такий день, аби ви там святкували.

Ми вільні. Ми незалежні. Ми по один бік з усім цивілізованим світом. Цього нікому не зламати.

З Днем Незалежності.
Дмитро Каоинчук Вовнянко  военний журналист

0

363

Моя скривавлена, зґвалтована весна,
Моя розтріляна впритул країна... ЖИВА! 🇺🇦 Засипана по голову в руїнах, проте ЖИВА НЕЗЛАМНА УКРАЇНА! 🇺🇦

З Днем Незалежності, люба моя, незламна країно! 🙏💙💛 Зі святом нас, найсміливіші, найзатятіші, найвідданіші, прекрасні Люди України! Скорішої нам перемоги над дикунами. Тримаймося. Навіть після найтемнішої ночі настає світанок, а сильний дощ закінчується веселкою. І хай НІКОЛИ варварство не переможе цивілізації!
К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

Национ.психол.организация:

31 РІК НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Ми психологи, знаємо, що є слова пусті номіналізації. Є версія, що якщо за іменником не стоїть ніякого дієслова, то за такими словами немає ніякого чіткого змісту і конкретики. Такі поняття не можна виміряти, помацати, спробувати на смак. Це абстракції й соціальні домовленості.

Але є точно одне виключення з цього слова - НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Вона має своє дієслово - «боротися». Свою ціну, яку ми платимо щодня і навіть конкретні  речі, якими її можна виміряти.

Це

▫️3098 днів війни на Сході та окупації Криму.
▫️181 день чи 6 місяців повномасштабної війни Росії проти України, пекла та терору.
▫️понад 1 мільйон людей, які полишили своє звичайне життя і пішли на війну захищати країну.
▫️понад 9000 загиблих захисниць та захисників Україні і десятки тисяч поранених.
▫️близько 20% тимчасово окупованих територій.
▫️понад 3,5 тисячі ракет, випущених по наших містах.
▫️понад 9 мільйонів біженців, які з 24 лютого перетнули кордон з Україною.
тисячі викрадених українських дітей у Маріуполі.
▫️понад 116 тисяч зруйнованих житлових будинків, 2061 пошкоджений заклад освіти, і 261 повністю зруйнованих шкіл і університетів (можливо вже навіть більше).

Це Харків, Донецьк, Миколаїв, Севастополь, Буча, інші міста і села.

Це бабуся, що ліпить вареники на фронт, сусідка, яке плете маскувальні сітки, дядько, який возить гуманітарку, підліток, який збирає донати на армію грою в шахи, лікарка, яка працює понаднормово, волонтери, які дістануть що завгодно і де завгодно, студент, який скидає Франка замість кави на армію, це ТИ.

Незалежність - це боротьба, а боротьбу робить кожен з нас.
___________________

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

Танцуй, красивая, танцуй...
Пусть в танце разойдутся тучи!
Кружи невдалеке от Сум...
Пари над Ворзелем и Бучей...

Взмывай в Ахтырке, Ирпене,
Входя в экспрессию и удаль,
Как будто ты не на войне!
И не забудь про Мариуполь...

Давай, отважная, взлетай
Сквозь передряги и невзгоды!
Вальсируй и не забывай —
Ни Харьков с площадью Свободы,

Ни Мелитополь, ни Херсон,
Изюм, Чернигов, Николаев...
Танцуй, как будто это сон!
Хоть мы с тобою правду знаем...

Неустрашимая, — лети !!!
Стань вихрем боевого танца!
Пусть видит мир, что вольных птиц
Не принуждает небо сдаться!

И за пределом высоты
Прекрасной и неповторимой
Будь воплощением мечты!
Ведь твое имя — Украина !!!

Олександр Єгоров

Отредактировано Анна5 (2022-08-24 16:22:28)

0

364

Доброе утро, любимая! С праздником тебя!

Вот парадокс, у тебя сегодня день рождения, а мы никак толком не можем понять твой возраст. Привычно-просто считать, что тридцать один. Но так ли это?

Плохо зная собственную историю, вырастая на имперских сказочках про Переяславскую Раду и гуляя под мерзкой аркой Дружбы народов, мы не вспоминали про столетия попыток вырваться из-под российской орды.

А тогда, в том уже далеком 91-м, для большинства это было легко и без усилий. Практически бескровно развалился СССР, мы порадовались диковинному понятию "независимость" и беспечно продолжили жить дальше, убаюкиваемые разговорами о том, что мы в безопасности. Что США наш союзник, что Китай наш союзник, что Европа наш союзник, а Россия так вообще - брат.

Мы не задумывались о бредовости самого термина "братские народы". Мы не могли представить себе, что не брат, а трус и подлый предатель живет по соседству с нами. И мы снисходительно относились к безопасности, мы снисходительно относились к тем, кто уничтожал армию.
Очень долго мы даже встречали Новый год два раза: по Москве, а потом уже и по нашему времени. И в какой-то момент мы совсем было расслабились.

А оказалось, что независимость нужно было защищать. А оказалось, что независимость от России нужно будет выбороть.

И началась война. Война за твою Независимость.

Мы повзрослели, вместе с тобой. Мы закалились, мы помудрели. Ну, конечно еще не все, да и не во всех вопросах. Но мы готовы за тебя сражаться, мы уже восемь с лишним лет сражаемся за тебя.

А еще, мы помним.

Мы помним пряно-эвкалиптовый запах Крыма и дымку над морем. Мы помним розово-маслянный запах Донецка и солнце над терриконами. Мы помним наших воинов, которые погибли в борьбе за Независимость. И током по открытому нерву бьет понимание того, что в борьбе за твою Независимость еще будут гибнуть твои сыновья и дочери. Но ты того стоишь.

Вот и думаешь - так сколько же тебе сегодня лет? Тридцать один? Или только восемь?

Любимая наша. Родная наша. Единственная наша. С праздником тебя!

С Днем Независимости!
Юрий Бирюков

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

.
.
Друзі, сьогодні наша незламна держава святкує свою Незалежність.
Український народ століттями виборював свій суверенітет, свою незалежність і свою Свободу.
Боровся з царями, імператорами, вождями, генеральними секретарями, та окупантами, як це відбувається Зараз.
Століття боротьби загартували Українців.
На генетичному рівні нам передалося почуття власної гідності, неприйняття брехні та Лицемірства.
А дух свободи та справедливості, присутній у крові буквально у кожного з Нас.
Тому цей день такий важливий і цінний абсолютно для всіх Українців, від заходу і до самого Сходу.
Цінний у Криму, Херсоні, Бердянську, Маріуполі та ще багатьтьох-багатьох селах, містах та містечках, які завжди були і завжди будуть Україною.
Цінний особливо сьогодні, коли тисячі дочок та синів нашої держави, стали на захист рідної Землі.
Зі святом вас, Друзі💙💛
З днем нашої з вами Незалежності, яку ніхто і ніколи, у нас не Забере🇺🇦
Михаил Шнайдер

Отредактировано Анна5 (2022-08-24 17:45:27)

0

365

Я свого сина народжувала у день великого державного свята – на День Незалежності України. Я бажала, щоби моя дитина щасливо жила у мирній вільній країні. Я точно його не народжувала для війни, я його не народжувала, щоби він жив у державі-пародії на Радянський Союз. Сьогодні я з жахом думаю про те, що аби я сина народила на років п’ять раніше, він би сьогодні воював.

В цей день подвійного для мене свята мені хочеться вклонитися в ноги тим українським матерям, чиї діти сьогодні боронять нашу рідну землю. Їм найтяжче. Для свободи України вони віддали найдорожче, що є в їхньому житті.

За свою волю Україна вже століттями платить страшну криваву ціну. Мені здається, що жоден народ так дорого не платив за незалежність власної країни. Але в своєму  серці я знаю, що ця війна повинна стати останнім випробуванням для українців, щось на кшалт біблейської історії про випробування Богом Авраама, коли той мав принести у жертву свого єдиного улюбленого сина.

Вітаю всіх українців з Днем Незалежності, зичу якнайскорішого миру нам всім і процвітання нашій Україні! А головне – дочекатися з війни кожній українській матері свого сина чи доньку живими та неушкодженими! Все буде Україна!
Ирина Копитова

0

366

Mira Ярослава:
ХТО  МИ  Є…
Згадаймо, браття, хто ми є!
Чия в нас кров й проміння слави!
Ярило Сонце вже встає,
Як символ Нації й Держави,
Що знов із попелу й пітьми
Навічно та непереможно
Йде у велике майбуття –
Хай знає світ й людина кожна!
                     Усіх положим ворогів –                                                                                                                                                                           
                     вже досить, браття, помирати!
                     За Україну треба жити!
                     А ворогів її – вбив..ти!

Згадаймо, браття, хто ми є!
Чиї сини ми та онуки!
І звідки в нас серця геройські
Й залізні роботящі руки!
І хай вже ми досягли дна –
У наших силах знову встати!
За землю та за Україну –
Навік кохану нашу Мати!
                     Усіх положим ворогів –                                                                                                                                                                           
                     вже досить, браття, помирати!
                     За Україну треба жити!
                     А ворогів її – вбив..ти!

Згадаймо, браття, хто ми є!
Як ні – все вкриється пітьмою…
Як хочуть Слуги сатани –
Та ми готові вже до бою!
Це буде наш священний бій –
Війна страшна за виживання!
Ставайте, браття, всі у стрій –
Хай бій цей буде і останній…
                     Усіх положим ворогів –                                                                                                                                                                           
                     вже досить, браття, помирати!
                     За Україну треба жити!
                     А ворогів її – вбив..ти!

Згадаймо, браття, хто ми є!
Щоб потім й нас колись згадали…
Онуки й правнуки, як ми
Дідів, що голови поклали
За Україну – Русь святу,
За нашу землю, за родину!
Згадайте, браття, хто ми є!
І всі у бій – за Україну!
                     Усіх положим ворогів –                                                                                                                                                                           
                     вже досить, браття, помирати!
                     За Україну треба жити!
                     А ворогів її – вбив..ти!

Згадаймо, браття, хто ми є!
Згадаймо діда Святослава!
Ярило Сонце вже встає –
І встане нація й держава!
Могутня Київськая Русь –
Що тищу літ у рабстві спала…
Та вже облуда із очей
Народу змученого впала!!!
                     Усіх положим ворогів –                                                                                                                                                                           
                     вже досить, браття, помирати!
                     За Україну треба жити!
                     А ворогів її – вбив..ти!

Автор невідомий.

_____________________________

Серед загальновідомих символів України є один особливий, який ніби зажди ховається на самій межі зору. Ніби завжди поряд, але ви його не бачите, якщо не захочете побачити. Але якщо захочете, захочете насправді, то побачите його скрізь.

Це козак Мамай.

За кордоном цей символ практично невідомий. Там знають наш герб – чудовий, стильний, прадавній тризуб. Знають прапор, чули гімн. Бачили на плакатах дівчину-персоніфікацію України — ви знаєте, як виглядає ця персоніфікація: дівчина у вінку, різнокольорові стрічки роздуває вітер, на красивому обличчі кров, в руках – АК74М.

Це зрозумілі для всього світу символи. А козак Мамай зрозумілий лише для нас.

Ви багато разів бачили різні картини з ним. І скоріше за все, не згадаєте, де побачили цей символ вперше, і не зможете сказати, що колись звертали на нього особливу увагу, як не звертаєте уваги на повітря, яким дихаєте. Повітря просто є. Так само є і козак Мамай.

Він сидить під деревом у позі Будди. За спиною зазвичай неспокійне небо. Позаду кінь, прив’язаний до списа. Перед ним – штоф для горілки, шабля і пістоль або лук. У руках – бандура. Козак дивиться вперед, тобі у вічі. В зубах у нього люлька.

Все просто. І складно водночас.

Козак Мамай говорить нам всім, і не тільки нам, а всьому світові, дуже прості речі. «Я філософ, але воїн. Я вільний, бо ось моя зброя і ось мій кінь. Я розслаблений, або принаймні здаюся таким. Я думаю свої думи, я палю, я відпочиваю, і якщо ти мені друг – сідай поряд, візьми пляшку, випий і закури. Я буду грати на бандурі, а ти можеш співати, якщо захочеш. Але якщо ти мені не друг, то для тебе у мене є спис, шабля і пістоль. І дерево, на якому я тебе повішу. Не займай мене, бо тобі не сподобаються наслідки. Просто. Не. Займай.»

Все просто. Будь-який українець зчитає всі символи швидше, ніж професор семіотики з «Коду да Вінчі». Але не всі у світі, як ми бачимо, розуміють один з прадавніх символів нашої землі. Хоча це і не просто символ. Це ніби дорожній знак. Попередження. Встановлення рамок правил. Погроза і запрошення водночас.

«Я козак Мамай. Мене не займай.»

Цей символ завжди виринає під час нашої війни або революції – не «зверху», за наказом якогось політрука. Ні, він проростає знизу, з самого коріння. І тоді ви бачите його не тільки у музеях, не тільки на стінах сільських хат, але і у соцмережах. Бачите світлини чергового українського воїна у позі Гаутами Будди. У нього вже не пістоль, а кулемет, не бандура, а гітара, не люлька, а цигарка або «айкос», не кінь, а пікап в «оливі» чи «пікселі».

Але це він. Це козак Мамай. Ви впізнаєте його погляд.

Ви бачите. Але найчастіше не звертаєте уваги. Просто тому, що якщо ви українець, то для вас цей символ як непомітний, як повітря, а якщо іноземець – ти ви, скоріш за все, не зрозумієте натяку.

На київському Майдані є пам‘ятник козаку Мамаю. З ним рідко фотографуються, і мало хто взагалі згадує, що він там є, на центральній площі цілої країни.

Ніби він на самій межі вашого зору. Але ви знаєте, що він там.

Завжди.

Автор Юрий Гудименко

0

367

««Серед безлічі причин чому ми досі не програли і чому шансів на перемогу у нас більше, чим на поразку - я виділяю одну найвищу. Це не командування нашими військами - хоча без цього ми б однозначно програли. Це не потужний волонтерський рух - хоча без цього наші війська не змогли давати ефективну відсіч ворогу.  Це не допомога Заходу - хоча без цього ми б не могли зупинити окупанта. Найважливіше, що я ставлю на перше місце - це наша єдність.

За всю нашу тисячолітню історію мені важко згадати історичний момент такого виклику, перед яким ми всі були єдині. Ні в момент нападу монголо-татар, ні в козацьку добу, ні в добу визвольних змагань, ні зрештою в добу здобуття Незалежності - ми ніколи не мали такого рівня єднання нашого народу. Це виглядає як пафос і слова, але насправді ні, це має дуже практичну цінність.

З перших днів, ми всі зосередили зусилля на перемозі. Ми ставали до лав ЗСУ, до лав волонтерів, ми підтримували біженців, ми віддали заощадження на армію - ми як народ робили все можливе і не можливе. Не як влада, не як опозиція, а як єдиний народ. Єдність дозволила максимально мобілізувати нас і наші ресурси, що дозволило завдати поразки окупантам під Києвом, і почати зупиняти їх в інших регіонах.

Переведення війни в довгострокову, вимагає ще більше єдності від нас. Ми почнемо переживати не тільки лихо війни, а й її наслідки - серйозну економічну кризу. І тільки від нашої згуртованості та єдності залежить як ми зможемо справитись з цими загрозами.

Зрештою, давайте чесно визнаємо: чи могли б ми організувати відсіч ворогу, якщо б політики з’ясовували стосунки і критикували кожне рішення? Чи отримали б ми за таких умов ту допомогу військову, яку надали наші партнери? Ні.

Так, на жаль, все не дуже гладко. Є багато проблем, є багато тих, хто думає не про перемогу, а про себе. Є про що розповісти, і мені можливо навіть більше чим багатьом. Так, є ті хто зловживає нашою єдністю, маніпулює нею, викривлює наші успіхи і невдачі. Але щоразу, коли ми кладемо на шальки терезів бажання про це розповісти чи почати з цим боротися, а на іншу єдність - єдність завжди буде переважувати. Бо не має значення чи переможемо ми корупцію, коли не буде країни. Не має значення, хто більше з політиків правий, коли не буде країни.

Тому сьогодні і завтра, і аж до перемоги - єдність має переважати все інше. Той хто зруйнує нашу єдність - зруйнує нашу оборону. І тут, я хочу підкреслити: це стосується влади, як і будь-кого іншого. А все інше після перемоги. За всі рішення прийняті до чи під час війни - доведеться відповісти. Але знову - тільки після перемоги.»
Андрусів

0

368

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

Астролог Катерина Соловьева:

АСТРОПРОГНОЗЫ ДЛЯ УКРАИНЫ 🇺🇦: ПРОМЕЖУТОЧНЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ ЗА АВГУСТ
ДЛИННЫЙ-ПРЕДЛИННЫЙ ЛОНГРИД 🙂

Всем привет 🤩. Друзья, а вот и астроотчёт за август по тем прогнозам, которые я делала ранее.
📍 В своём посте от 25 июля я рассказывала о мощном портале изобилия, который называется «Врата Льва♌️», открывшемся с 26 июля по 12 августа, и о его влиянии на Украину 🇺🇦 в последний месяц лета: «… тут без сюрпризов: самыми важными сферами для нас сейчас будут как наши партнёры на международном уровне, так и наши враги, а также финансовая помощь и другой доход от первых, и потери из-за вторых». Я, конечно же, могу что-то упустить, но здесь перечислила всё, о чём сразу вспомнила:
11.08 – представители 26 стран по итогам конференции «Копенгаген – Украина-2022» приняли решение выделить Украине 🇺🇦 ещё 1,5 млрд евро военной помощи;
14.08 – власти Казахстана 🇰🇿 передали Украине 🇺🇦 кареты скорой помощи и 20 тонн медоборудования и лекарств;
18.08 – Канада 🇨🇦 подтвердила предоставление Украине 🇺🇦 более 12 млрд гривен на газ к отопительному сезону;
19.08 – США 🇺🇸 объявили о передаче $800 млн военной помощи, не анонсированных ранее, из своих избыточных запасов;
23.08 – Турция 🇹🇷 передала Украине 🇺🇦 первые 50 броневиков Kirpi класса MRAP, в дальнейшем предусмотрены новые поставки;
24.08 – США 🇺🇸 объявили о новом пакете военной помощи для Украины 🇺🇦 в размере $3 млрд.
К сожалению, потери Украины 🇺🇦 из-за войны также продолжают расти. Кроме того, как заявил 23 августа премьер-министр Украины 🇺🇦 Денис ШМЫГАЛЬ, исключительно на военные расходы из госбюджета уже выделено почти 1 трлн гривен.
📍 В том же посте я указывала: «10 августа нас ожидает напряжённый аспект транзитного Солнца с натальным Плутоном Украины 🇺🇦, который будет действовать несколько дней до и после точной фазы. И вот тут я бы посоветовала быть аккуратней нашему президенту и представителям высшей власти». И не ошиблась:
08.08 – СБУ задержала киллеров, которые планировали убийство министра обороны РЕЗНИКОВА и руководителя ГУР МО Украины 🇺🇦 БУДАНОВА;
11.08 – появились сообщения Главного управления разведки Министерства обороны Украины 🇺🇦 (ГУР МО) о том, что в рашке создана новая структура, главная задача которой – воплощение информационной «акции», направленной на дискредитацию Президента Украины 🇺🇦 Владимира ЗЕЛЕНСКОГО в странах Западной Европы. По состоянию на 10.08.2022 года основные подготовительные мероприятия к запуску этого проекта были завершены.
📍 В своём посте от 27 июля я сделала следующее предположение: «Кроме того, будут продолжаться активные контакты с нашими союзниками по поводу восстановления и реформирования системы нашей торговли, коммуникаций и логистики»:
22.08 – Украина 🇺🇦 и Польша 🇵🇱 подписали меморандум про совместную работу в сфере кибербезопасности;
23.08 – президент Польши 🇵🇱 заявил о совместном усилении Украиной 🇺🇦 и Польшей 🇵🇱 дорожной инфраструктуры, в частности речь идёт об улучшении железнодорожного сообщения.
📍  Там же я подчеркнула: «Новолуние 🌑 произойдёт в сфере украинского радикса, ответственной за наших партнёров, врагов и военные действия. Интересно, что бои будут продолжаться не только на реальном фронте, но и на международной арене между нашими союзниками и нашими противниками…. сейчас этот процесс ещё больше активизируется и выйдет на новый уровень. Это будет настоящая битва лидеров и титанов дипломатии... Более того, их консолидация может сейчас достигнуть наивысшей точки демонстративности и, что любопытно, азартности: какие-то вещи будут специально делаться напоказ».
29.07 – Госсекретарь США 🇺🇸 Энтони БЛИНКЕН впервые после 24 февраля пообщался с министром иностранных дел рашки лавровым;
30.07 – глава МИД Японии 🇯🇵 заявил, что тесное военное сотрудничество между Китаем и рф становится проблемой для глобальной безопасности, поэтому страна Восходящего Солнца 🇯🇵 планирует существенно нарастить оборонный бюджет за 5 лет;
31.07-01.08 – обострение между Сербией и Косово, выгодное рашке, чтобы отвлечь внимание от войны в Украине 🇺🇦. Президент Сербии заявил о готовности ввести войска в Косово для защиты «сербского населения», появились призывы «денацифицировать Балканы». Прорашистские пропагандоны подогревали тему, объясняя своим безмозглым оркам, что в конфликте Сербии и Косово основная вина лежит на США 🇺🇸 и НАТО. Кстати, на территории Косово находится более 3000 солдат НАТО. На границе начались столкновения. Потом всё затихло, а уже 15 августа Сербия объявила, что начинает переучивать свою армию по стандартам НАТО 🤷‍♀️.
02.08 – исторический визит на Тайвань Спикера палаты представителей Конгресса США 🇺🇸 Нэнси ПЕЛОСИ 🤣. Повторять этот увлекательный сюжет не буду, но добавлю, что в рашке, которая мечтала об открытом столкновении Китая и США 🇺🇸 из-за этого инцидента, воцарилось глубокое разочарование из-за того, что этого не произошло 🤷‍♀️. Штаты 🇺🇸 ещё раз продемонстрировали рашке, «кто в доме хозяин» 🤣. А 14 августа ещё одна американская делегация из пяти человек во главе с сенатором-демократом Эдом МАРКИ тоже посетила Тайвань, но на это уже никто так остро не реагировал 🤣.
03.08 – обостряется конфликт, подогреваемый рашкой, между Азербайджаном 🇦🇿 и Арменией вокруг Нагорного Карабаха. Но влияние Турции 🇹🇷  слишком сильное в этом регионе, поэтому всё заглохло 🤷‍♀️.
📍 В той же публикации я продолжила: «Одна из главных черт Льва ♌️ – щедрость. Поэтому щедрыми будут и наши зарубежные единомышленники, и наши оппоненты. Под «оппонентами» я имею в виду не только рашку, но и представителей других стран, которые будут выступать не в нашу пользу». Здесь стоит вспомнить о договорённости между рашкой и Ираном о поставке беспилотников для армии орков, о 100 тысячах северных корейцев, которые якобы будут восстанавливать для рашки Донбасс, о кратном увеличении закупок природных ископаемых у мордора Китаем и Индией и о торговых гешефтах между оркостаном и Турцией 🇹🇷, что подпитывает, безусловно, финансирование войны.
📍 Там же я предположила: «Подозреваю, что опять с новой силой начнутся разговоры о перемирии и переговорах с путлером. К этому нас могут подталкивать из-за рубежа»:
02.08 – экс-президент США 🇺🇸 Дональд ТРАМП заявил, что ЗЕЛЕНСКОМУ надо отказаться от НАТО и признать Крым российским. Правда, 14 августа к ТРАМПУ нагрянуло ФБР, которое провело обыск и изъяло секретные государственные документы, незаконно перемещённые бывшим президентом в его дом во Флориде. Так что теперь ему есть чем заняться, кроме как подыгрывать путе 🤣.
03.08 – экс-канцлер Германии 🇩🇪 Герхард ШРЁДЕР посетил мск и сделал ряд громких заявлений о том, что ️путлер хочет переговоров по урегулированию, платформой для которых может стать стамбульская зерновая площадка, о необходимости запуска ️«Северного потока – 2», о том, что Украина 🇺🇦 должна отказаться от НАТО и стать федерацией, а также о возможности снятия санкций с мордора.
04.08 – опубликован скандальный релиз Amnesty International, в котором ВСУ обвинялись в создании военных баз на гражданских объектах и пусках ракет вблизи жилых массивов, что ставит под угрозу жизни гражданских. Международный хейт этой недоорганизации достиг такого уровня, что сооснователь шведского офиса этой конторы уволился, а около 400 доноров отказались в дальнейшем финансировать это прорашистское кодло 🤣.
14.08 – папа римский заявил, что война в Украине 🇺🇦 отвлекает внимание от проблемы голода в мире и призвал оказать срочную продовольственную помощь Сомали. Напомню, что шантаж путлера с помощью темы голода направлен на снятие санкций с рашки и достижения перемирия на фронтах. Так что понтифик сыграл на поле противника 🤷‍♀️.
📍 Ещё я отмечала: «Но есть и положительная сторона этой ситуации: на международной авансцене могут появиться активные игроки, которые будут выступать на нашей стороне». 23 августа на саммите «Крымская платформа» президент Турции 🇹🇷, впервые после 24 февраля публично заявил, что Крым должен быть возвращён Украине 🇺🇦. Конечно, ЭРДОГАН и до этого нас поддерживал, но он ни разу не делал таких громких высказываний. Более того, это было объявлено после его встречи с путлером, после которой турецкая сторона сообщила, что кремль готов к прямым переговорам ЗЕЛЕНСКОГО и бункерного деда 🤣.
📍 Вот ещё одна моя цитата от 25.07.2022: «А вот закроются «Врата Льва ♌️» 12 августа на прекрасном трине транзитного Марса к натальному Марсу Украины 🇺🇦, активирующем сферы, связанные с нашими территориями и судьбоносными позитивными трансформациями. Этот аспект ещё называют «подарком судьбы». Друзья, скорее всего, у нас впереди – какая-то обновляющая точка невозврата, после которой будущее Украины 🇺🇦 будет чётко для всех понятно. И это будущее – однозначная победа». Это перекликается с моими словами уже из поста от 27 июля: «Наше дневное светило, которое сейчас находится в знаке Льва ♌️, проявляет в этом положении свои самые сильные качества, его энергетика просто зашкаливает. Под этим влиянием в течение месяца произойдёт очень важный переломный момент в нашей с вами истории, назад дороги уже не будет». Подобное было написано мною и 29 июля: «Август для нас станет невероятно важным месяцем… Это судьбоносный, переломный момент, который определит ход всей нашей дальнейшей истории. Будет ли это в нашу пользу? Именно 1 августа, в день эпохального точного соединения, все три его объекта, Марс, Уран и Восходящий Узел, будут делать самый благоприятный из всех существующих аспектов, трин, к натальному Восходящему Узлу Украины 🇺🇦. Эту конфигурацию ещё называют «подарок судьбы». А если учесть, что сейчас действует мощное влияние звёздных «Врат Льва♌️», позитивный эффект этой синергии будет просто потрясающим». Итак, что же получилось?
04.08 – американский Институт изучения войны сделал вывод о том, что ВСУ 🇺🇦 смогли перехватить стратегическую инициативу в войне с рашкой. В первую неделю августа ВСУ 🇺🇦 уничтожили 43 военных объекта рф, включая склады БК, военные базы и инфраструктуру;
09.08 – ВСУ 🇺🇦 наносят исторический удар по аэродрому около крымского города Саки, который кардинально изменил ситуацию в войне, так как его последствием стала самая большая потеря росавиации со времён Второй мировой. А затем начался настоящий праздник: штаб Черноморского флота, подрыв склада боеприпасов возле Джанкоя, аэродром «Бельбек», бегство рашистов с украинского полуострова, бегство командного состава орков из Херсона, паника элит в рашке 😍;
13.08 – Пентагон оценил работу ВСУ 🇺🇦 по 10-бальной шкале на 12 балов 😍;
24.08 – в интервью CNN глава Минобороны Украины 🇺🇦 Алексей РЕЗНИКОВ заявил, что худший сценарий войны уже позади.
Друзья, как я вам и обещала, август стал насыщенным и необычайно важным для нас месяцем. Ровно полгода мы боремся за нашу независимость. Нам ещё многое предстоит сделать, но самое тяжёлое уже позади, впереди – только наша безоговорочная победа. Мы обязательно дожмём всю рашистскую заразу на нашей земле и вернём мирное небо над головой.
СЛАВА УКРАИНЕ! 🇺🇦

------------------------------------------------------
Використовуйте енергії Всесвіту з користю для себе!
Телеграм-канал «Прогноз астропогоди з Катериною СОЛОВЙОВОЮ»: щоденні прогнози астропогоди, астроцікавинки, астропідказки та астролайфхаки, корисні для всіх знаків Зодіаку

0

369

🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰
ПОЛГОДА ВОЙНЫ
Исполняется  полгода тому, что  началось 24 февраля.
Эти события изменили  многое и многих, но сейчас о другом.
Небольшой  итог/анализ тех целей, которые назывались в начале, к чему они привели, и возможные выводы.

Цель : Денацификация Украины
Результат: как в любой другой войне, напавшая сторона была воспринята атакуемой стороной как  враг/агрессор, что привело к усилению национальной составляющей и антироссийским настроениям,  в том числе в регионах, где раньше этого не было, принятие соответствующих законов на максимальный запрет всего "русского"

Цель: Демилитаризация Украины.
Результат: поток современного западного вооружения/инструктора/обучение, огромное количество военных получивший боевой опыт и гражданских получивших опыт выживания в условиях войны, принятие соответствующих "военных" законов, милитаризация общества и государства

Цель: Не дать подойти  базам НАТО к границам РФ.
Результат:  Швеция и Финляндия взяли курс на вступление в НАТО, в результате их вступления непосредственная граница РФ с НАТО увеличится более, чем в 2 раза.
Плюс к этому, усиление присутствия НАТО в странах Восточной Европы и возможно в Украине, в той или иной форме.

Цель: Защита Донбасса
Результат: разрушение региона, его промышленности и  инфраструктуры, уничтожение целых городов, прекращение подачи воды во многих местах, десятки тысяч погибших гражданских, а также огромные потери вследствие повальной насильственной мобилизации мужского населения  ЛДНР отправляемого на передовую без подготовки.
При этом, для сравнения за весь 2021 год, по официальным данным ДНР, на данной территории погибло 7 гражданских.

Цель: Защита русскоязычных/русских  в Украине
Результат: Практически все боевые действия происходят на территории русскоязычной Украины, поэтому именно эти жители в первую очередь погибают/подвергаются ударам/становятся беженцами/теряют работу/страдает здоровье и психика, ломаются их жизни

Цель: Создание условий для безопасности России и русских
Результат:  Военные потери превзошедшие любую войну, которую вела РФ, втягивание в затяжные боевые действия, санкции, новая "холодная" война в западом, с риском перерасти в 3 мировую, постепенное разрастание  территории военных действий и нанесение ударов уже по русским обьектам, в том числе на территории РФ, усиление русофобии в мире, усложнение перемещения по миру граждан РФ.

Итого: Все названные цели не просто не были достигнуты, а привели к прямо противоположным результатам и последствиям, многие из которых непоправимы.
На мой взгляд, это  еще раз свидетельствует о том, том что настоящие цели происходящего совершенно другие.
Я не верю, что авторы этого мероприятия настолько непрофессиональны, или просто сумасшедшие."

🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰
(Пост взят с фейсбука Александр Иващенко)
100% совпадает с моим восприятием происходящего...

0

370

Жінки- полонені❗ Дикість в 21 сторіччі❗Кожен голос може врятувати ЛЮДИНУ❗

✅Умови перебування там були кращі ніж в Оленівці, у кожного своє ліжко, більш комфортний туалет (це саме в моїй камері), перші дні було холодно, потім видали бушлати. На ліжках сидіти не можна, інколи навіть ганяли, щоб ми і на лавках не сиділи. Виходить - цілий день на ногах.

⁃ Розкажіть про умови перебування в самому СІЗО:

Нас розвели по камерах по 2-6 людей у кожній. Ліжок вже тут вистачало на всіх. Годували нас тричі на день, їжа, ну просто жахливої якості і в недостатній кількості, інколи на вечерю давали тільки скислу кашу. Раз на тиждень пускали у гарячий душ. У камері був рукомийник. Давали мило, зубну пасту, щітки, туалетний папір, засоби жіночої гігієни.
О 6 підйом, о 22 відбій, бували дні, коли на розсуд наглядачів нам оголошували відбій десь о 23-24:00.
Нашу камеру - жодного разу не вивели на прогулянку, тобто весь цей час ми сиділи закриті у 4 стінах.

⁃ Чи дозволяли комусь дзвонити, писати листів – за Женевською Конвенцією полонені мають право на спілкування з зовнішнім світом?

Ні, не дозволяли

⁃ Чи були допити, чи ще якісь слідчі дії?

Звичайно, слідчий комітет РФ, та ще люди, представниками якої структури вони були, я не змогла для себе виявити. Можливо прокуратура

⁃ Чи був моральний тиск на людей?

Так був, постійний. Нам постійно казали: «Зеленський оголосив вас зрадниками, вас ніхто не чекає і ніхто не буде обмінбвати», «Коли ви приїдете в Україну, вас там посадять / вб’ють», «України вже майже нема, вам легше дочекатись, коли буде усюди Росія», «Наша сторона готова хоч зараз вас відправити, але Україна гальмує процес». Заставляли вивчати гімн, герб, стяг РФ, ганебний вірш «Простите нас родные россияне» та інше.

⁃ Чи був до вас доступ якихось організацій – ООН, ОБСЄ, Міжнародний комітет Червоного Хреста?

Ні, не був.

Це невелика частина інтерв’ю, яку можна було оприлюднити. Усе інше – або занадто жахливе для публікації у відкритий доступ, або закрите для розголосу, поки йде слідство.
Так друзі, сьогодні у XXI сторіччі, у центрі Європи, знов повторюються ті самі жахи, що і майже сто років тому. І про це знов вперто мовчать. МКЧХ, ОБСЄ, ООН, ЄС.
Але як не намагаються приховати правду, вона все одно випливе назовні.

11 липня Олег Котенко, уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, назвав число – 7200 зниклих безвісти – більша частина яких є у полоні.

На зустрічі з родинами полонених, представник МКЧХ назвав орієнтовне число від їх організації – 8000 осіб.

Коли вся Україна почула про 32 водіїв-волонтерів з Маріуполя, їх звільнили з полону. Не обміняли. Не відбили за допомогою військової спецоперації. А відпустили. Бо про них говорили.

За Женевською конвенцією, медики, журналісти, кухарі, музиканти не йдуть на обмін, їх просто передають сторонам, бо вони не комбатанти.

Прохання до кожного громадянина України, допоможіть із розголосом. Кожен ваш голос може врятувати Людину.  Весь світ має знати про те, що Росія незаконно утримує у полоні медиків, велика частина з яких - жінки. Врятуйте їх!!!

(c) Андрій Кривцов

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

0

371

Ну треба, так треба))).
.
.
"Шах і мат" Росії і Німеччині оголосив мінтранс Литви!

У Литві почали розбирати залізничні колії, що ведуть до Калінінграда

Вільнюс не дослухався ані до рекомендацій Єврокомісії, ані до вимог канцллера Німеччини Олава Шольца реозблокувати транзит підсанкційних товарів з Росії до російського анклаву Калінінграда. Литва вирішила зробити ще гірше і зайнялась демонтажем залізничних шляхів, які сполучають Росію і Білорусь  з Калінінградом.

"Утримання цих залізних колій є досить затратним для Литви і вона ними не користується. Адже всі ці лінії електрифіковані, це потребує величезних витрат. Самі ж шляхи абсолютно не потрібні Литві, а обслуговували виключно інтереси Калінінграда. Раніше держава отримувала від їх експлуатації економічну вигоду, але через припинення транзиту необхідність функціонування цих гілок залізниці відпала. Мешканці населених пунктів можуть скористатися автомобільним транспортом", – прокоментував початок робіт голова Мінтрансу Литви Міндаугас Манджейка.

Як робочу силу при демонтажі колій використовуватимуться громадяни України.

"Нам потрібно максимально здешевити процес, а біженці з України потребують роботи. Також вони дуже мотивовані у цьому питанні", – додав міністр.
Ростислав Демчук

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

0

372

Христина Коцюра:

У вас був син і брат. Такий прикольний і безбашений, хотів об‘їхати весь світ і навіть встиг якусь частину — подався якось у Мексику, сам, не знаючи ні слова іспанською.
Ваш син і брат загинув. На Азовсталі. І навіть тіло навряд чи коли-небудь доставлять звідти, або бодай якусь мізерну його частину. А психотерапевт каже — щоб продовжити життя, а ви ж якось мусите!, треба провести церемонію поховання. Таку, яку б він хотів.
І ось ви — мама і сестра — стоїте під деревом з кіндерсюрпризами — шоколадними яйцями, які любив ваш син і брат і закопуєте їх під деревом, де він колись бував…
Сина і брата звали Олександр Гряник.

Або у вас був чоловік. З рідкісним іменем. Як у Куліша, котрий написав «Чорну раду». Він любив море, був військовим моряком, мріяв стати капітаном судна. І мріяв про дітей. Але свого сина він ніколи не побачить, бо син народився через 18 днів після його загибелі. Загибелі на Азовсталі.
Чоловіка, що так і не взяв сина на руки, звали Пантелеймон Собко.

Або було два сини. Старший Дмитро загинув ще 2014, виходячи з Іловайська. У меншого — Дениса — були проблеми із зором — мінус 6. Але він хотів захищати Україну і обдурив медкомісію, коли вступав до «Азову». З 4 років хлопець знав, що буде військовим. 20 березня він помер від отриманих поранень. На Азовсталі. І мама тепер питає себе: навіщо я вижила, якщо моїх дітей більше нема.
Синів звали Дмитро Голіцин і Денис Дудінов.

Або у вас є мама і сестра. Пенсіонерка. Могла би тужити десь в теплій хаті про те, що в країні війна. Але вона в полоні. Її забрали з Азовсталі, бо там вона лікувала військових і цивільних.
Тетяна Васильченко, або ж Борисівна….

А знаєте, що таке Азовсталь? Це тисяча футбольних полів. Або 5 князівств Монако (тих самих, де пересиджують війну деякі українські депутати). Це підприємство, запущене у 1933 і зі сталі якого на Манхеттені і в Лондоні є висотки, підприємство, якого більше нема. Яке «своїми обіймами» когось захистило, а когось затиснуло до смерті. Для когось стало порятунком, для когось — могилою.

Все це я до того, що на Громадському сьогодні вийшов спецпроєкт «У сталевих обіймах». Ми зібрали 35 історій цивільних, медиків, загиблих, врятованих та полонених

Це — крапля в морі. Адже лише 2,5 тисячі вийшло з Азовсталі. Кілька тисяч переховувалося там. А скільки загинуло — невідомо.

Читайте. Ми старалися!

https://hromadske.ua/project-azovstal
.
_________________

Отредактировано Анна5 (2022-08-26 18:05:51)

0

373

Вчора була в перерисці з двома дівчинки. Одна з Донеччини, інша з Ужгорода.
Довго сперечались на тему: Чому переселенці матюкпються.
Через 3 повідомлення дівчина з Ужгороду кудись поділа ввічливість і сама заматюкалась.
Та з Донеччини- радію, що знайшла житло. Хочу допомогти чим можу. Маленьке дитя і треба і йому одяг. Моя давно виросла і сьогодні як зустрінусь розповім, що потрібно.
І тут в групі, пов'язаною з моїм рідним містом, я читаю. Це місто в окупації і біль болюча ща кожного, хто в серці з Україною і залишається там.

А вот про переселенців...

Не знаю, кто автор, но очень отозвалось🙏🏻до слез

Мы — переселенцы...
Вроде бы и отмахнуться от нас нельзя, но и жить с нами тяжело. Мы действительно еще очень долго будем серьезной проблемой. Так вы обычно говорите, когда мы хотим снять у вас квартиру. Вам не хочется сдавать нам жилье. Вы не очень рады давать нам работу, и некоторые резюме даже перестаете читать после строки «место проживания» или «опыт работы».
Мы лишены самого ценного, что у нас было, и оттого мы с трудом признаем в своем отражении себя самих. У нас нет дома! Больше нет дома! Когда мы осознали это, в нас что-то подломилось, и оттого мы теперь часто бываем похожи на ходячие недоразумения. Где-то недослышали, где-то недопоняли, свернули не туда, нужной улицы не нашли.
Мы часто болеем и осаждаем ваши больницы со своими жалобами. И вы нас лечите, а мы не лечимся, нас не берут лекарства, у нас медленно срастаются переломы, и все никак не проходит кашель. С нами трудно, но мы и сами не знаем, что нам теперь делать. Мы странные, потому что потерянные.
В истории уже было потерянное поколение, но мы – не оно. Нет, у многих из нас уже есть новые дома, у многих сохранилось имущество… Видели бы вы, как мы рыдали над старыми куртками и брюками, которые приехали в скомканных посылках.
В прошлой жизни мы, задрав нос, говорили, что больше одного сезона зимние куртки не носим, а в нашей новой жизни мы распаковываем их трясущимися руками и вдруг зарываемся в складки лицами. Наши вещи пахнут домом.
Вы себе не представляете, что это значит – слышать аромат прошлого, которого больше нет. Даже у тех, у кого все сложилось на новом месте, нет главного – основы. Нас вырвали с корнем из старой земли, а пересадить забыли. Мы, как цветы на продажу – выкопанные стебли с корешками, на которые налипли комья земли. Их обычно кладут в пакетик с водой и так и оставляют в ожидании нового владельца.
Мы благодарны вам за гостеприимство и заботу. Но остатки нашей прежней земли, налипшие на наши души, не дают нам возможности стать счастливыми на новом месте, потому что как-то так вышло, что мы не совместимы ни с чем, кроме родных мест...
Вам тяжело понять (и это хорошо, что вы не можете оказаться на нашем месте!), что мы испытываем. Вам кажется, что мы глупим и капризничаем.....
Но нет. Мы действительно не можем преодолеть себя.И мы бы вроде тоже могли махнуть рукой – нас-то там уже нет. А не можем, потому что там наши старики, там наши дома, в которых все так же тикают оставленные нами часы, там наши цветы, которые поливают соседи, если они еще живы. И мы хотим туда вернуться так сильно, что болеем и никак не можем вылечиться. Нас съедает не непривычный климат и не недостаток теплых вещей. Нас съедает тоска, и пока мы не можем купить билет до дома, полноценно нам не жить. А многие не смогут купить этот билет никогда. Потому что у кого-то дома разрушены до основания, а у кого-то – ограблены до последней мелочи. И вернуться туда – означает просто себя убить. Господи! Сохрани хотя бы то, что осталось от наших городов!

Из ФБ
.........

Добре, що написали...
Ніхто не може уявити з чим зіштовхнулися переселенці, поки самі такими не стануть. Не всі від природи емпати.
Потрібно вчити приймаючу сторону, влаштовувати консультації з психологами тим, хто приймає людей у себе вдома... А тим, хто приїхали, теж необхідна допомога саме психологічна, увага, підтримка... комусь виговоритися, а комусь помовчати.
Приймаюча сторона не має уявлення с чим стикнеться, живучи під одним дахом з абсолютно незнайомими людьми.
Бо це ж правильно потрібно вміти свій окремий простір для перезавантаження, розподілити може які обов'язки по дому - готувати разом чи по черзі, прибирати... Бо рутина вбиває навіть люблячих... Потрібно працювати і домовлятися.
Бути добрим і щирим то важко.
Але якщо вже наважився приймати людей - проконсультуйся як це зробити краще, як зберегти себе і при цьому надати корисну допомогу переселенцям.
Комент

Отредактировано Анна5 (2022-08-27 13:47:37)

0

374

За даними, 2,3 млн українських дітлахів рознесло по світу.

Цього навчального року вони заговорять англійською, німецькою, іспанською, італійською, чеською, польською, французькою…та іншими мовами

Вони вбиратимуть не лише знання іноземною мовою, а й культуру, особливості, тонкощі життя тієї країни, в якій опинилися.

Вони- особливе покоління, вони обличчя Української нації.

Вони впораються!  Вони будуть «красивим обличчям»!
Ані краплі сумнівів!

Але нехай у них вийде також відчувати радість навчання!
Нехай у них вийде дружити!
Нехай їм вдасться прожити все важливе, задовольнити дитячі та юнацькі потреби!
Нехай їм вдасться чітко усвідомлювати, то , що вони насамперед Українці!

Нехай їм вдасться почувати себе героями!

Героями, які справляються з унікальним та дуже складним завданням еволюції: здобути багатогранний досвід, освоїти мови та повернутися в Україну, будувати нову, сильну, чесну, унікальну країну, унікальних людей!

Нехай вийде лише так!

Ми віримо у вас, «великі -маленькі», сильні герої!
Ви народжені з місією!
Трохи згодом ви зрозумієте, що це величезна честь!

Особисто від мене, низький уклін кожній мамі, здатній справлятися зі складнощами, труднощами, багатогранними поневіряннями вимушеної чужої реальності!

Ви- народили героїв!

Натхніть їх не розчиниться у передбачуваному європейському сценарії життя.
Надихніть їх повертатися та будувати нову Україну!

Сучасна Україна, з тими, хто при владі, потворна та порочна.
Люди України, здебільшого потужні та красиві!

Нехай настане гармонія!

Нехай потворна верхівка та їхні діти ніколи вже не отримають доступу до влади!

Нехай юне покоління вбере інші цінності!  Нехай спрага миттєвої наживи, байдужість до майбутнього країни та її ресурсів будемо їм чужа!

Нехай бажання повернутися додому, (а я впевнена, воно є у 99% дітей, що поїхали) виросте в них цінність відчуття батьківщини, а разом з нею і бажання піклуватися про її красу, розвиток і безпеку!

Ціна еволюції підростаючого покоління Українців надто висока, але дай Бог ця ціна буде критерієм високої якості їхньої моральності!

А отже, високої ймовірності грандіозних змін у майбутньому для України!

Нехай!
автор Alena Collinson

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

0

375

Евген Платон:

Летайте самолетами "Аэрофлота": выиграешь минуту, потеряешь жизнь!

1. Сохраним для истории: Роzzия ничего не потеряла в результате войны с Украиной, считает Путин.

Решение начать вторжение, которое принесло Роzzии международную изоляцию и санкции, которых страна не видела со времен образования СССР, по словам Путина, было принято «сознательно».

«Мы ничего не потеряли и ничего не потеряем», — сказал он во вторник, обращаясь к гостям Восточного экономического форума, среди которых в 2022 году оказались лидер военной хунты Мьянмы Мин Аун Хлайн и посол КНДР Син Хон Чхоль.

Хотя из России ушли больше тысячи иностранных компаний, авиаотрасль оказалась без иностранных самолетов, банки были отключены от мировых валют и системы SWIFT, в стране рухнули автопром, металлургия и вагоностроение, а правительство спрогнозировало экономике крах, какого не было с времён распада Союза, — по мнению Путина, сложившаяся ситуация принесла Роzzии плюсы.

«Главное приобретение — укрепление нашего суверенитета, и это неизбежный результат того, что сейчас происходи. Да, конечно, происходит определенная поляризация и в мире, и внутри страны. Но я считаю, что это пойдет только на пользут», — сказал Путин.

Действия РФ, по словам Путина, «направлены на помощь людям» Донбасса, и это «долг», который будет «исполнен до конца». Что касается экономики, то она «справляется» с агрессией Запада.

По итогам года ВВП РФ просядет лишь на 2%, или чуть больше, спрогнозировал Путин, добавив, что Кремль готов жестко ответить на новые меры западных стран.

«Потолок цен» на российские энергоносители, который обсуждают западные страны и который уже согласован для нефти на уровне G7, по словам Путина, приведет лишь к тому, что стоимость энергоресурсов вырастет еще больше.

«Вообще ничего не будем поставлять, — пригрозил Путин. — Ни газ, ни нефть, ни уголь, ни топочный мазут — ничего. И нам останется только одно: приговаривать „Мерзни, мерзни, волчий хвост“».

Россия, напомним, до войны получала половину всех экспортных доходов за счет продажи нефти и газа — 241 млрд долларов из 490 млрд в 2021 году. Прекращение поставок газа в Европу лишит бюджет 400 млрд рублей ежегодных налоговых поступлений, согласно оценке правительства РФ, подготовленной в рамках закрытого доклада. Заодно, Санкт Петербург, который живет с доходов "Газпрома", начнет голодать.

В этом же документе (его приводит Bloomberg) чиновники признают, что расхлебывать последствия вторжения в Украину придется нескольким поколениям "дорогих роzzиян": в пессимистичном сценарии даже в 2030 году экономика не восстановится от провала ВВП, который будет продолжаться три года и составит не менее 11,9%.

Путину виднее. "Многие верят..."

2. Тем временем «Роскосмос» снова отложил запуск станции «Луна-25» — первого за полвека российского проекта по полету к спутнику Земли.

Запуск станции, который изначально планировали на 2014 год, перенесен в восьмой раз подряд — с сентября 2022 года на 2023-й год, сообщил в среду гендиректор госкорпорации Юрий Борисов.

«К сожалению», — сказал он о решении, не назвав ни причин переноса, ни точного срока нового запуска.

Самый продолжительный «долгострой» в российском космосе, «Луна-25» откладывалась столько раз, что из проекта уже вышла Швеция.
Устав ждать, шведы разместили свои приборы на борту китайского лунохода «Нефритовый заяц». Конца и края этому не видно, сетует академик Михаил Маров, принимавший участие в нескольких советских межпланетных миссиях, в том числе по доставке лунного грунта на Землю:
«Мы разучились садиться на Луну, — сокрушается он. — В 70-е годы мы делали это неоднократно, а сейчас мы утратили все то, что обеспечивало наши достижения».

0

376

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

...🙏🙏🙏 ...Звернувся Бог до України,
Спитавши в кожної людини:
Подумай зараз і скажи,
Що зробиш ти після війни?
І Бог у відповідь почув
І кожен біль людський відчув:
Я побудую гарний дім,
З родиною щоб жити в нім,
І посаджу в дворі калину –
Червоний символ України,
І я не дам їй похилитись…
А я сумлінно буду вчитись!
Найкращим лікарем щоб стать,
Здоров’я людям рятувать!
Я вчителькою бути хочу,
Дітей до знань я заохочу!
Я агрономом гарним стану,
Засію всі поля хлібами,
Щоб пахла наша вся земля…
А я планую немовля,
На світ я народжу дитинку,
Маленьку гарну українку,
Або синочка-козака –
У мене мрія ось така.
А я сирітку всиновлю,
І, мабуть, краще не одну,
Бо після катувань страшних
Не можу діток мать своїх…
Як рідних, буду їх любити,
Добра і людяності вчити.
Я буду малювать картини,
Пейзажі нашої країни,
А я писатиму вірші,
Які так ллються із душі,
І прославляти Україну –
Нескорену, міцну, єдину!
А ти що зробиш, сива мамо?
Могилку доглядати стану…
Й молитись за людей усіх,
За всіх – і мертвих, і живих.
І до останніх своїх днів
Проситиму прозріння для катів…
Почув слова ці Бог і мовив:
Я не залишу вас ніколи,
Я завжди поруч, ви це знайте,
Надію й віру не втрачайте!
Живіть, народжуйте, любіть!
І тільки лиш вперед ідіть!
••••••••••••••••
Війна… Ти долі нам зламала,
Когось навіки роз’єднала,
І, навпаки, когось зріднила,
Комусь дала натхнення й сили.
І скільки б не було печалі –
Життя продовжується й далі!
Ми все здолаємо! Ми зможем!
Ми неодмінно переможем!
І всюди зацвіте калина,
Все буде добре, Україна!
Ю.Кострова

0

377

..до пам'яті ...іншим ...👊🙏 . ЧОМУ НЕ МОЖНА ВОЮВАТИ З УКРАЇНЦЯМИ

1. Аграрна країна. Кожен може закопати. Вороги сприймаються як дармові добрива.
☝️
2. Хазяйновиті люди. Кожній родині потрібен БТР для оранки, з корпусу ракети роблять мангал, погнуте здають на метал.
☝️
3. Винахідливі. Воюють всім, що є: коктейлями, пиріжками, консервованими огірками, прокльонами і навіть голими руками.
🔥
4. Безстрашні. Після 90-х, 2008-го, 2014-го і коронавірусу, бояться тільки власних жінок і шо люди скажуть.
😂
5. Анархічні. Терпіти не можуть будь-яку владу. Окупаційну владу через тиждень змусять говорити державною і провести чесні вибори, які одразу оголосять фальсифікованими.
😉
6. Непередбачувані. В мирний час усі всіх звинувачують у роботі на ворога. Коли приходить ворог то гуртом нищать його. В перервах гризуться за те, хто більший патріот))
🇺🇦
7. Незламні. Коли погано – плачуть, коли дуже погано – співають, коли повна срака – сміються!
💪
P.S.
«Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни».

Ліна Костенко

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста
К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

0

378

После возвращения в Украину может кто-то будет недоволен  медициной?
Или врачами?
Или будет критиковать МоноБанк?
Или может быть Дия кому-то не понравится?
Может  предприниматели будут вызывать раздражение, после общения с коллегами в Европе? нет, всех уважаем, но своих хочется обнять при встрече и попросить никуда не исчезать из жизни. 
Может АТБ не так как хотелось на кассе кассир работает?
Ну после покупок в местных магазинах хочется всем кассирам атбешечки купить по букету цветов.
Рестораны, рестораны не забыть, такая гастрономическая еда в принципе недоступна, как они это делают за такую цену и с таким сервисом?
Новая Почта, просто строкой, ну вы поняли.
Один известный бренд, шёпотом очень хочется сказать, но не буду, чтобы без рекламы, ну вы поняли, если сравнивать - сильно лучше конкурентов.

Всё познаётся в сравнении.
Не знаю как остальные , а эти уже не просто в Европу вошли, а обогнали по уровню сервиса, качеству и давно забытому слову- человечность.
А Дия просто чемпион Мира, такого сервиса вообще нет нигде.
Знаю что говорю имел возможность сравнить, в разных странах.
ЕвгенийЧерняк, 13 сентября

0

379

Присвячується кожному солдату ЗСУ, який   у полоні.
Ви тільки живіте... живіте попри все: біль, голод, спрагу, страх... Ви нам потрібні... Нам усім, кожному українцю... Ви потрібні Україні, кожному клаптику її святої землі. Проте в кожного свої потреби. Для когось ви потрібні, щоб мати змогу гукати: "Тату!...", хтось хоче до старості чути від вас слова: "Я тебе кохаю!", хтось вас чекає, щоб просто сказати: "Друже!" і пожати руку, хтось молиться і чекає з нетерпінням, щоб сказати: "Моє дитятко, я день і ніч Бога молила за тебе...", комусь потрібні виші обійми, хтось хоче щоранку до вас вітатися і дарувати посмішку, ще комусь потрібна просто ваша підтримка, а хтось хоче стати вам опорою, а особисто мені ви потрібні живі для того, щоб я могла вам особисто подякувати за все, за вашу мужність, за вашу незламність. Я і уявлення немаю, як вам зараз, але завжди думками до вас лину. Ви наша опора, ви наша надія на майбутнє... Ми вами пишаємося, наші воїни ЗСУ.
Тільки живіте, попри все...
Ви наша гордість.
Автор: Людмила Куса.

К чату "Будни ап..." 2.0 Война-2022 (ч.3) - архив хроник журналиста

0

380

Сегодня схлестнулся в одной из групп по физике с россиянином по языковому вопросу.

Он говорил о том, что Украина националистическое государство, потому что ущемляет русский язык и создаёт моноязык и мононацию.

В связи с этим у меня возник вопрос, на который я не получил ответа, может кто-то подскажет?

Есть такая страна - Россия.
Государственный язык один - русский.

Украинцы - третья по численности национальность в РФ, после русских и татар.

Украинский язык не имеет официального статуса нигде в России, кроме Крыма - а это, скажем мягко, спорная территория.

У третьей нации в России нет никакой своей админединицы, в отличие от евреев, башкирцев, чеченцев, бурятов и других национальностей, меньших по численности. Нет ни одной украинской библиотеки: была в Москве, но уже закрыта. В РФ нет ни одной школы, где ведётся преподавание на украинском языке, нет ни одной газеты и ни одного телеканала на украинском языке.

Следует заметить, что в России 80% населения - русские, в Украине 78 % населения - украинцы.

Вопрос: исходя из методов проведения национальной языковой политики в РФ, почему в Украине русский язык должен иметь статус, отличающийся от статуса украинского языка в РФ?
Юрий Егоров

0